O miedzianych

Miedziane, czyli wykonane z miedzi. Ale nie tylko z miedzi, przede wszystkim ze stopów miedzi (gdzie miedzi jest ponad 90%) – czyli z brązu i mosiądzu. Ale tak naprawdę nie tylko ze stopów miedzi… także z drewna. Drewno w postaci… drewna, i drewno w postaci papieru, a dokładniej książek!

Blog.miedziane.com to blog firmowy, a dokładniej sklepowy – powiązany z naszym sklepem internetowym http://miedziane.com. W sklepie tym mamy miedziane i drewniane – czyli narzędzia ogrodnicze z brązu z drewnianymi trzonkami, mamy też czysto miedziane – czyli konewki z miedzi i miedziane obręcze do ochrony roślin przed ślimakami. A papierowe? Książki! Książki o ogrodnictwie ekologicznym, biodynamicznym, permakultorowym. Na miedzianych mamy więc to, co dotyczy Twojego ogrodu, pod warunkiem że zależy Ci na tym, by ziemia była zdrowa, uprawy organiczne, a ludzie mądrzy i szczęśliwi! 🙂

A na blogu… to samo, ale trochę luźniej, więcej ciekawostek, ciekawych myśli, zdjęć, filmów. Śmiało, zwiedzaj!

 

Albo poczekaj jeszcze chwilę. Warto jeszcze odpowiedzieć na pytanie DLACZEGO MIEDZIANE? Dlaczego nie żelazne, dlaczego nie stalowe? Bo miedziane jest lepsze. Miedziane (brązowe i mosiężne też) wzmacnia glebę – wzbogaca, poprawia gospodarkę wodną i współistnienie roślin. Poza tym jest trwałe, elastyczne i nierdzewne. A nasze miedziane jest jeszcze piękne i do tego ręcznie robione. Więc… poznaj miedziane!

 

Narzędzia ogrodnicze

Narzędzia ogrodnicze ze stopów miedzi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *